module-houses

  Võtke meiega ühendust

  Kui tekib küsimusi või ettepanekuid, andke endast märku.
  Moodulmajad

  Ruumelementidest hooned sobivad kõige paremini arendajatele, kes hindavad garanteeritud kvaliteeti ja kontrolli projektile kuluva aja ja raha üle.

  Esimene ja kõige tähtsam osa ruumelementidest hoone tellimisel on selle arhitektuuriline disain vastavalt ruumelementide võimalustele ning tulevase hoone asukohale. Siinkohal saame meie pakkuda oma abi, kuna meil on teadmine ja kogemus moodulmajade 3D projekteerimise osas. Me oleme hästi kursis ruumelementidest ehitamise tehnoloogiaga. Suudame „mõelda ruumelementides“ ehitise projekteerimisel, kuna hästi läbimõeldud plaanilahendused ja väiksem kogus ruumelemente tähendab väiksemat kulu.

  Ruumelementidest hoonete osas teeb OÜ Pro-Nor Baltics koostööd AS-ga KODUMAJA, kelle põhitegevusalaks ongi ruumelementidest hoonete tootmine. Kodumaja on üks edukamatest ettevõtetest selles vallas, kes suudab pakkuda ambitsioonikaid lahendusi, mis vastavad tänapäevastele vajadustele ning standarditele strateegilistel turgudel Norras, Taanis, Soomes ja Rootsis.

  Ruumelementide tootmisprotsess on efektiivne ning kergesti kontrollitav. Tehaseline tootmine võimaldab kaasata suurt töötajate hulka samaaegselt kiirendamaks tootmist. Ruumelementide kõrge tehaselise valmiduse aste (kuni 95% koos tehnosüsteemidega)  säästab aega ja raha ehitusplatsil. Ühes päevas on võimalik paigaldada kuni 30 ruumelementi. Tootmine tehases paralleelselt ehitustegevusega ehitusplatsil lühendavad ehitusaegasid ja minimeerivad üldkulusid.

  Puuduvad piirangud nii viimistlusmaterjalide, tehnosüsteemide kui ka kasutusala osas.

  Tutvu tootjaga http://www.kodumaja.ee/